Nereida
Specjalistyczny Gabinet Lekarski
ul. Gorczyczewskiego 7/1
60-554 Poznań

tel./fax: +48 61 843 50 20
e-mail: nereida@nereida.pl
mapa (kml)

Referencje

«  1 | 2 | 3 | 4 | 5   »
 • Monika Sapalska
  Jestem stałą pacjentką Pani Dr Biegańskiej już od kilku lat. Pani Doktor prowadziła moją pierwszą ciążę, a teraz, po 4 latach, prowadzi kolejną. Fakt, że pozostaję jej wierna, świadczy sam o sobie. Pełen profesjonalizm i miła, serdeczna atmosfera rekompensują w pełni czasem długi czas oczekiwania na wizytę. Ale co zrobić, skoro jest tyle chętnych pań?

 • Małgorzata Binkowska
  Polecam wszystkim gabinet specjalistyczny Nereida, który w moim przekonaniu spełnia wszystkie oczekiwania kobiet dbających o swoje zdrowie. Pacjentką Dr. Hadasia jestem od blisko dziesięciu lat i przez ten okres zdążyłam się przekonać, że mam do czynienia z bardzo dobrym specjalistą, który na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta. Cenię sobie również życzliwy i przyjazny stosunek do pacjenta, a także łatwość kontaktu. Nie bez znaczenia jest dla mnie punktualność wcześniej umawianych wizyt. Gabinet wyposażony jest w sprzęt medyczny wysokiej jakości, co pozwala na dokładne badania na miejscu. Również pozostały personel gabinetu doskonale dba o miłą i życzliwą atmosferę.

 • Marta Żymelka
  Gabinet na ul. Gorczyczewskiego to jedno z tych miejsc, do których wraca się z przyjemnością. Bardzo przyjazna atmosfera sprawia, że nawet badanie, które nie należy do najprzyjemniejszych, nie stresuje tak bardzo. Pani Dr Biegańska oraz Pani Kasia sprawiają, że wizyta przebiega sprawnie, a warunki tu panujące sprzyjają zarówno kobietom, jak i małym dzieciom. Odwiedzam to miejsce od 9 miesięcy, więc wiem, co mówię!

 • Renata Klewek

  Witam Wszystkich odwiedzających stronę,

  Z usług gabinetu korzystam już od ponad 5 lat . Zanim do niego trafiłam, zwiedziłam wiele gabinetów ginekologicznych poznańskich lekarzy: niestety prawie co do każdego miałam jakieś zastrzeżenia. Podczas pobytu na badaniach w szpitali przy ul. Polnej jedna  z pacjentek poleciła mi gabinet  dr Hadasia. Już podczas pierwszej wizyty przekonałam się, że dr Hadaś jest bardzo dobrym lekarzem, z wielką wiedzą i doświadczeniem oraz, że posiada bardzo pożądaną cechę – tj. ,,UMIE SŁUCHAĆ..! wśród lekarzy, (a niestety) rzadko występującą....”
  Umie również tłumaczyć, analizuje wiele rozwiązań, aby wybrać najlepsze. Sam gabinet jest bardzo dobrze wyposażony, jest super jakości USG, laboratorium..

   Polecam wszystkim bardzo serdecznie !


  P.S. Pierwszy kontakt mamy z panią Kasią, która wybierze nam termin i godzinę wizyty oraz w razie potrzeby zapędzi do laboratorium i zrobi wszystkie potrzebne badania. Jest istną ,,perełką” tego gabinetu, zawsze uśmiechnięta i życzliwa ->poprawi nastój nawet największemu ponurakowi.


    • Agnieszka Michalak
  Gabinet przyjazny pacjentce, miła atmosfera i wysoki poziom świadczonych usług. Dużym udogodnieniem jest możliwość wykonania szeregu badań (m.in. analizy krwi, USG) na miejscu, nie trzeba nigdzie dodatkowo biegać. GODNY POLECENIA!

 • Marta Andraszak
  Jestem pacjentką Pani Dr Biegańskiej od 4 lat. Urodziłam pod jej opieką synka. Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej obsługi gabinetu. Tutaj mogę uzyskać odpowiedzi na najbardziej nurtujące mnie pytania. Klimat gabinetu jest bardzo przyjazny, w środku profesjonalny sprzęt do badań. Czuję się tutaj bezpiecznie i mam zaufanie do Pani Doktor. Gabinet polecam swoim znajomym.

 • Sylwia Marek
  O specjalistycznym gabinecie ginekologicznym dowiedziałam się od mojej kuzynki; dziś mogę powiedzieć, że nie zamienię go na żaden inny. Doktor Hadaś jest według mnie naprawdę najlepszym specjalistą, jakiego znam. Do gabinetu chodzi także moja siostra. W moim przypadku i siostry sprawdziła się nie tylko płeć dziecka w 100%, lecz także inne ważne czynniki, które lekarz wykrył w czasie ciąży. Co najważniejsze, mam do lekarza zaufanie, które dla mnie jest bardzo istotnym elementem. Gabinet to nie tylko profesjonalny lekarz, lecz także kadra obsługująca – a dokładnie Panie w rejestracji – zawsze miłe i pomocne. Najważniejsze jest dla mnie zdrowie moje i mojego dziecka – a to właśnie znalazłam tutaj. Mieszkam 100 km od Poznania, ale to nie stanowi dla mnie problemu.


Gabinety ginekologiczne Poznań Ginekolog Poznań - Nereida