Nereida
Specjalistyczny Gabinet Lekarski
ul. Gorczyczewskiego 7/1
60-554 Poznań

tel./fax: +48 61 843 50 20
e-mail: nereida@nereida.pl
mapa (kml)

Referencje

«  1 | 2 | 3 | 4 | 5   »
 • Magdalena Woźniak
  Po dziesięciu latach wizyt w różnych gabinetach ginekologicznych, z czego dwa ostatnie lata polegały na próbach zajścia w ciążę i ich utrzymaniu, z polecenia mamy trafiłam do gabinetu Dr Ewy Biegańskiej. Niesamowita życzliwość, cierpliwość, duże zrozumienie i poświęcenie własnego czasu szybko zaowocowały udaną ciążą, a po jakimś czasie kolejną. Przesympatyczna atmosfera panująca w gabinecie, a także bardzo miła obsługa ze strony zawsze uśmiechniętej Pani Kasi sprawiają, że moje wizyty mają charakter prawie rodzinny. Teraz mogę powiedzieć, że wybór zarówno gabinetu, jak i lekarza był celujący i gorąco ich wszystkim polecam.

 • Izabela Michałowicz
  Gabinet Pani Dr Biegańskiej wraz z personelem sprawia, że po każdej wizycie jestem zadowolona, tzn. doinformowana, spokojniejsza. Jestem w ciąży z drugim dzieckiem, po wizycie u pani Doktor czuję się bezpieczniej w porównaniu z ciążą, z którą chodziłam do innego lekarza. Dlatego serdecznie polecam znajomym koleżankom Panią Doktor.

 • Sylwia Cyris
  Po raz pierwszy w życiu trafiłam do lekarza ginekologa – kobiety i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Bardzo sobie cenię kompetencje Pani Dr Biegańskiej. Nigdy wcześniej nie zdarzyło się podczas moich wizyt u ginekologa, żeby lekarz tak przystępnie wyjaśniał, co się dzieje w moim organizmie, jaka jest przyczyna problemów zdrowotnych itp. Pani Dr Biegańska oswaja z tymi problemami. Po wizytach czuję się uspokojona i mam pewność, że jestem w dobrych rękach.

 • Anna Rossowska
  Polecam! Nie tylko dlatego, że zawsze miło i sympatycznie, lecz przede wszystkim dlatego, że KOMPETENTNIE. Tutaj zawsze jest czas, by w przystępny sposób wytłumaczyć mi, na czym stoimy, jakie są rozwiązania, konsekwencje i zagrożenia. Mam nadzieję, że pod taką dobrą opieką nasz przyszły dzidziuś będzie zdrowo rósł.

 • Olga Szamburska
  Wszystkim Paniom, które do tej pory nie „znalazły” jeszcze odpowiedniego dla siebie Gabinetu, polecam gabinet przy ul. Gorczyczewskiego 7/1 w Poznaniu. Uważam, że świadczone w nim usługi (badania, porady) w pełni zaspokajają potrzeby kobiet.

 • Aleksandra Król
  Miły personel, profesjonalne podejście, „całościowe spojrzenie” na problem, z jakim zgłasza się pacjentka, szukanie przyczyn dolegliwości od podstaw – to najważniejsze atuty.

  Każda kobieta idąca do lekarza ginekologa oczekuje delikatności, zrozumienia, atmosfery, która obniży poziom stresu i skrępowania. Tego wszystkiego osobiście doświadczam, będąc pacjentką Pani Dr Biegańskiej.

 • Izabella Cegiołka
  Atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjazna, daje się odczuć komfort oraz zachowanie intymności. Bardzo duża troska o zdrowie pacjentów zarówno ze strony Pani Doktor, jak i ze strony pielęgniarki. Duża rzetelność i profesjonalizm. Cena, choć niemała, jest adekwatna do świadczonych usług i poświęcenia bardzo dużej uwagi każdemu pacjentowi z osobna oraz jego kłopotom zdrowotnym.


Gabinety ginekologiczne Poznań Ginekolog Poznań - Nereida