Nereida
Specjalistyczny Gabinet Lekarski
ul. Gorczyczewskiego 7/1
60-554 Poznań

tel./fax: +48 61 843 50 20
e-mail: nereida@nereida.pl
mapa (kml)

Referencje

    1 | 2 | 3 | 4 | 5   »
 • Katarzyna Kokocińska
  Biorąc po uwagę kilkuletnie doświadczenie w korzystaniu z Państwa Gabinetu, jak również porównując go z konkurencją, oceniam Państwa usługi bardzo dobrze. Na moją wysoką ocenę składa się przede wszystkim profesjonalizm usług, skuteczność w leczeniu oraz indywidualne podejście do pacjenta (przynajmniej jest to tak odczuwane). Nadmienię, że nierzadko zdarzało mi się spotykać lekarzy, którzy traktowali pacjentów pretensjonalnie, bagatelizowali ich problemy, a liczne pytania pozostawiali bez odpowiedzi. Na tak dobrą jakość Państwa usług medycznych ma również wpływ miła i sympatyczna obsługa (Pani Kasia, którą mogę wychwalać pod niebiosa). Dziękuje za dotychczasową opiekę medyczną.

 • Katarzyna Baszyńska
  Miła i sympatyczna obsługa. Niezastąpiona Pani Kasia znajdzie dogodny termin dla zapracowanych. Zawsze szczegółowy wywiad i pełne zaangażowanie ze strony lekarza. Wszelkie wątpliwości i pytania nie pozostają bez odpowiedzi.

 • Adrianna Kawicka
  Miły personel, profesjonalne podejście „całościowe”. Po wejściu do poczekalni ma się poczucie przyjemnego miejsca, biorąc pod uwagę, że budynek, w którym znajduje się gabinet, jest trochę odstraszający... Po wejściu odczuwam się ulgę, jest bardzo ładnie i przestaję się stresować. Panie w recepcji są osobami kompetentnymi i bardzo miłymi... i robi się jeszcze przyjemniej... ( to tyle o pierwszym wrażeniu).

  Po wejściu do gabinetu widzimy profesjonalne urządzenia i już wiemy, że trafiłyśmy w odpowiednie miejsce. Rozmowa z Panem Doktorem przebiega miło, wychodząc z gabinetu, jestem zadowolona... Najlepszym dowodem na to, że jestem usatysfakcjonowana, jest to, że tu wracam. Jest to moja przychodnia.

  Poza tym na szczególną pochwałę zasługuje fakt, że jest tu bardzo czysto, a muzyczka puszczana z głośniczków działa odprężająco, bo nie da się ukryć, że jestem trochę zdenerwowana... Polecam.

 • Lidia Wieczorek-Kiraga
  Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Dr Biegańskiej. Cechuje ją wysoki profesjonalizm, a jednocześnie potrafi stworzyć bardzo przyjazną atmosferę. W czasie wizyty otrzymuję bardzo wyczerpujące odpowiedzi dotyczące stanu mojego zdrowia i wszystkich nurtujących mnie pytań. Z pomocy pani doktor korzystam ja oraz moja córka. Chciałam także zwrócić uwagę na bardzo dobre i nowoczesne wyposażenie gabinetu w pomocny sprzęt diagnostyczny.

 • Ewa Drapińska
  Jestem pacjentką Pana Doktora Hadasia już przeszło 10 lat (od 1996 r.). Gabinet staram się odwiedzać systematycznie. Pan Doktor prowadził pierwszą moją ciążę, a obecnie prowadzi drugą. Gabinet lekarski jest w pełni profesjonalny, czysty i przyjazny dla Pacjentek. Podczas wizyty wiem, że badania wykonywane są w warunkach higienicznych. Po wizycie mam poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

 • Agnieszka i Kamil, rodzice 3,5-letniego Stasia
  Rodzice nie zawsze czują, że ich dziecko jest bezpieczne w łonie matki. Zniwelować ten jeden z większych absurdów istnienia współczesnej rodziny, który de facto staje się coraz częściej niezupełnie odrealniony, to prawdziwe wyzwanie dla lekarza. Pani Dr Biegańska, wspomagana przez wspaniały „personel” w postaci Pani Kasi, sprowadza wiarę w powołanie zawodowe. To największa przygoda życia: rodzić i obserwować dorastanie dzieci – w tak wielkiej przygodzie warto mieć dobrego Przewodnika.

 • Joanna Filas
  Jest to moja trzecia wizyta w gabinecie. Jestem w ciąży i gabinet, a dokładnie Dr Hadaś, został mi polecony przez koleżankę. Jestem bardzo zadowolona z możliwości korzystania z takiej opieki, jaką oferuje Dr Hadaś. Czuję, że ja i moje nienarodzone dziecko jesteśmy pod opieką profesjonalisty. Wszelkie moje wątpliwości, obawy, a także nagłe telefony spotykają się zawsze z natychmiastową reakcją Pana Doktora, co mnie bardzo uspokaja.


Gabinety ginekologiczne Poznań Ginekolog Poznań - Nereida