Nereida
Specjalistyczny Gabinet Lekarski
ul. Gorczyczewskiego 7/1
60-554 Poznań

tel./fax: +48 61 843 50 20
e-mail: nereida@nereida.pl
mapa (kml)

Sprzęt medyczny

Komfortowy fotel ginekologiczny z siłownikami elektrycznymi pozwala na dostosowanie pozycji do uwarunkowań anatomicznych pacjentki, zapewnienie optymalnego komfortu pracy w trakcie badań i zabiegów.
Videokolposkop z monitorem ciekłokrystalicznym Neovo 15‘‘ LCD pozwala na ocenę zmian na szyjce macicy i sromie w powiększeniu. Stanowi uzupełnienie badania cytologicznego, umożliwia precyzyjne pobieranie materiału do badań pod kontrolą wzroku.
Aparat do szybkich badań niezbędnych oznaczeń hormonalnych oraz innych badań z surowicy krwi – Mini Vidas francuskiej firmy Biomerieux. Stosowane odczynniki spełniają normy ISO 9001 i CE (znak zgodności z dyrektywami Unii Europejskiej).
Dwa aparaty kardiotokograficzne (KTG) pozwalają na monitorowanie zapisu czynności serca płodu, ruchów płodu i skurczów macicy. Zapis dokumentowany jest w formie wydruków. Aparaty posiadają wbudowane systemy alarmowe informujące o groźnych zaburzeniach czynności serca dziecka. Jeden z aparatów przystosowany jest również do monitorowania ciąży bliźniaczej.


Ultrasonograf produkcji japońskiej Aloka 3500 SSD z trzema głowicami o różnej częstotliwości fal ultradźwiękowych i kolorowym Dopplerem zapewnia optymalną jakość obrazowania, diagnozowania i w konsekwencji leczenia. Obrazy z badań mogą być rejestrowane na kasetach VHS, płytach DVD lub dyskietkach komputerowych. Zdjęcia drukowane są na najwyższej jakości papierze ultrasonograficznym.

Aparat do krioterapii polskiej firmy Kriosystem dzięki zasobnikowi na ciekły azot, wbudowanemu termometrowi w miejscu mrożenia oraz grzałce pozwala na skuteczną terapię zmian z kontrolą temperatury w miejscu mrożenia. Dzięki zastosowaniu ciekłego azotu uzyskujemy temperaturę minus 192 stopnie.
Aparat do elektrochirurgii amerykańskiej firmy Cooper Surgical LEEP 1000 pozwala na precyzyjne usuwanie zmian na szyjce macicy, w pochwie, kroczu, na sromie i skórze innych okolic ciała. Materiał tkankowy uzyskiwany do badania mikroskopowego cechuje się wysoką jakością i minimalną strefą koagulacji, pozwala na kontrolę krwawienia poprzez skuteczne zamykanie krwawiących naczyń.


Gabinety ginekologiczne Poznań Ginekolog Poznań - Nereida