Nereida
Specjalistyczny Gabinet Lekarski
ul. Gorczyczewskiego 7/1
60-554 Poznań

tel./fax: +48 61 843 50 20
e-mail: nereida@nereida.pl
mapa (kml)

O gabinecie

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Nereida specjalizuje się, poza typowymi zagadnieniami z zakresu ginekologii i położnictwa, w diagnostyce złożonych zaburzeń hormonalnych leżących u podstaw niepłodności, zaburzeń cyklu miesiączkowego, objawów nadmiaru androgenów, takich jak trądzik i narastające owłosienie, zaburzeń okresu przekwitania, zaburzeń okresu dojrzewania, cukrzycy ciążowej i innych. Ponadto Gabinet zajmuje się szczegółową diagnostyką wczesnej ciąży, w tym wykonywaniem diagnostycznych testów prenatalnych, oraz prowadzeniem ciąż wysokiego ryzyka.

Wyposażenie Gabinetu w najnowocześniejszy sprzęt i urządzenia medyczne oraz duże doświadczenie lekarzy pozwalają na pełną diagnostykę i leczenie w jednym miejscu. Szanujemy wydane u nas pieniądze i optymalizujemy proces leczniczy nie tylko ze względu na oszczędność, lecz także w trosce o poświęcony przez pacjenta czas na wizyty lekarskie, badania itd. Wszystkie wyniki badań wykonanych w naszym Gabinecie trafiają bez udziału pacjenta do jego kartoteki, a o nieprawidłowościach informujemy listownie lub telefonicznie, przekazując jednocześnie właściwe zalecenia.

Dokładamy wszelkich starań, aby Gabinet był profesjonalny i przyjazny pacjentom oraz by z naszą pomocą szybko wracali do zdrowia. Problemy naszych pacjentów dotyczą ich intymnej sfery życia, stąd właściwa atencja i zrozumienie stanowią integralną część naszej pracy i w naszym pojęciu świadczą o profesjonalizmie lekarza.

Gabinety ginekologiczne Poznań Ginekolog Poznań - Nereida